5 adet/lot -50~+26dBm FHP12B El Mini Fiber Optik Güç Ölçer

Yeni

₺1 069.55

Televizyon yayını -50~+26dBm FHP12B El Mini Fiber Optik Güç Ölçer Açıklama FHP12 Serisi Mini Optik Güç Ölçer kompakt yapısı ve istikrarlı performansı ve yüksek 850nm, 1300nnm, 1310nm, 1490nm, 1550nm ve 1625nm dalga boyu hassas ölçüm sağlar. Birlikte Optik Lazer Kaynağı ile kullanılan, doğru fiber, kablo ve diğer pasif optik cihazlar kaybı ölçmek olabilir. Özellikler(destek FC/SC/ST konnektör) sensör kafası 2.5 mm evrensel arayüz Alınan Düşük güç tüketimi, sürekli çalışma 80 saatten fazla Lineer optik güç ve logaritmik güç Ekran Otomatik ölçüm aralığı ayarlama ve güç göstergesi Göreli değer ölçüm fonksiyonu Kompakt ve taşınabilir tasarım kalır

*Kuru piller(dahil değildir) Çalışma Sıcaklığı AAA 2-BİR FHP12-FHP12 şartname B Tipi gösterge Aralığı +10 ~ 1600hours Hakkında zaman-850/1300/1310/1550/1490/1625 Sensör Tipi InGaAs 70dBm @1550nm + 26 ~ - 50dBm @1550nm Çözünürlük 0.01 Kalibre edilmiş Dalgaboyu Doğruluğu 0,35 10nW dB ± 1nW 0,35 dB ± Çalışma Dalga boyu 800 ~ 1700 Sürekli Çalışma Saatleri Yaklaşık 80 saat(bekleme:) Güç Kaynağı. -10~+50 °C; Depolama Sıcaklığı. -20 ~+70 °C; Boyutlar L120mm W33mm*H30mm / About70g*

ÖDEME

1. Emanet, en iyi şekilde doğrudan online ödeme Western Union ve T/T ile ödeme kabul edemeyiz,kendinizi seçebilirsiniz. Eğer diğer ödeme koşulları kullanmak istiyorsanız, lütfen siparişten önce bize bildirin.

2. Tam ödeme 7 GÜN içinde sipariş sonra yapılmalıdır, ya da sırasını geçersiz veya sistem tarafından iptal edilecektir.

3. Alıcı bilgileri doldururken kişi gibi tüm detaylı bilgileri, adresi, Posta Kodu ve telefon numarası tamamladınız emin olun.

GÖNDERİ

1. Tam ödeme onaylandıktan sonra 5 iş günü içinde mal göndereceğiz.

2. Aşağıdaki gibi uluslararası nakliye hizmetleri sağlayabiliriz:

Çin Post Air Mail, Hong Kong Post Air Mail, EMS, TNT, DHL, UPS, Fedex. Varsayılan yol, Çin sonrası hava posta ve HK sonrası hava posta ile.

3. Alıcı insurrance, böyle bir kaza, gecikme ya da diğer konularda olduğu gibi servis nakliye kaynaklanan sorunlar ve hasarlardan sorumludur. Ayrıca, herhangi bir gümrük vergisi veya ithalat vergisi sorumlu değiliz, bu suçlamaları madde fiyat ve nakliye maliyeti dahil değildir.

GARANTİ VE GARANTİ

1. Tüm mal muayene ve sevkiyat öncesi test edilir. eğer mallar ile tatmin değilseniz, 7 GÜN içinde öğeleri alabilirsiniz ve 24 saat içinde öğeleri aldıktan sonra bizimle irtibata geçiniz.

2. Nakliye ve taşıma ücreti iade edilmez ve müşteriye geri dönen ve reshipping tüm ücretler için sorumlu olmalıdır.

3. Tüm iade öğeler orijinal koşullarında, kutusu ve aksesuarları dahil olmalıdır. İnsan kusurları garanti edilmez, böyle kırık, çizik ve benzeri gibi.

4. Geri gönderdiğinizde herhangi bir öğe için, EMS veya yerel yazınızı lütfen

Geri bildirim

1. Alıcının erken onay çok öğeleri aldıktan sonra takdir edilecektir.

2. Görüşleriniz bizim iş geliştirme çok önemli olduğundan, biz içtenlikle ürün ve hizmetimizden memnun kaldıysanız bizim için olumlu geribildirim terk etmeye davet ediyoruz. Son derece hayati önemi sadece 1 dakika sürecek, ancak bu 1 dakika bizim için vardır.

3. Herhangi bir olumsuz ya da tarafsız geribildirim ayrılmadan önce bizimle irtibata geçiniz. Seninle herhangi bir sorunları çözmek için çalışacağız.Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Etiketler: fiber optik metre, fiber yapıştırıcı, fiber güç ölçer, Ucuz fiber optik metre, Yüksek Kaliteli fiber yapıştırıcı, Çin fiber güç ölçer Tedarikçiler.

Ünite Tipi (5 adet/lot)lot
Paket Ağırlık 1.0kg (2.20lb.)
Paket Boyutu 25cm x 10cm x 5cm (9.84in x 3.94in x 1.97in)
Çalışma Süresi(h) 2 adet 1.5 V pil ile 80 saat
Marka Adı Grandway
Dedektör Türü Ingaas
Model FHP12-B Mini Optik Güç Metre
Model Numarası FHP12-B
(Special)ölçüm Aralığı 26 -50~+
Ağırlık(g) (Piller ile)70
Belirsizlik ±%5
Optik konnektör (Değiştirilebilir SC,ST) FC / 2.5 gibi mm evrensel
(Nm)dalga boyu Aralığı 800~1700nm
Kalibre Dalga Boyu 850 1300 1310 1490 1550 1625
(Mm)Boyutlar 230 33 120**

Değerlendirmenizi yazın!

5 adet/lot -50~+26dBm FHP12B El Mini Fiber Optik Güç Ölçer

Değerlendirmenizi yazın!

İlgili ürünler